Tretí tréning na VC Číny pre Hamiltona,Sebastian deviaty

14. april 2012 at 6:48 | Miška |  Free Practices Results

Posledný voľný tréning na VC Číny vyhral majster sveta z roku 2008 Lewis Hamilton na McLarene.Na druhom mieste skončil jeho tímový kolega Jenson Button a najlepšiu trojicu uzatvára Nico Rosberg na Mercedese.

Úradujúci majster sveta Sebastian Vettel skončil až na deviatej priečke,pričom jeho tímový kolega Mark Webber obsadil piatu priečku.Výsledky nájdete v celom článku.


P.JazdecTímČasStrataOkruhy
1.Lewis HamiltonMcLaren-Mercedes1,35.940
2.Jenson ButtonMcLaren-Mercedes1,36.0630,12312
3.Nico RosbergMercedes1,36.3890,44916
4.Michael SchumacherMercedes1,36.5120,57217
5.Mark WebberRed Bull-Renault1,36.6350,69516
6.Pastor MaldonadoWilliams-Renault1,36.7650,82517
7.Sergio PérezSauber-Ferrari1,36.7810,84119
8.Kamuj KobajašiSauber-Ferrari1,36.8800,94017
9.Sebastian VettelRed Bull-Renault1,37.0391,09915
10.Kimi RäikkonenLotus-Renault1,37.0611,12117
11.Nico HulkenbergForce India-Mercedes1,37.2371,29716
12.Romain GrosjeanLotus-Renault1,37.2741,33419
13.Paul di RestaForce India-Mercedes1,37.2881,34816
14.Bruno SennaWilliams-Renault1,37.4251,48514
15.Fernando AlonsoFerrari1,37.4651,52512
16.Jean-Eric VergneToro Rosso-Ferrari1,37.4931,55313
17.Daniel RicciardoToro Rosso-Ferrari1,37.6281,68814
18.Felipe MassaFerrari1,37.8311,89114
19.Vitalij PetrovCaterham-Renault1,38.7012,76119
20.Heikki KovalainenCaterham-Renault1,39.1983,25819
21.Timo GlockMarussia-Cosworth1,39.7963,85618
22.Charles PicMarussia-Cosworth1,40.0484,10817
23.Narain KartikeyanHRT-Cosworth1,41.2635,32314
24.Pedro de la RossaHRT-Cosworth1,41.4995,55918
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement


Your Daily and Best Slovak Source about Sebastian Vettel
© sebastian-vettel.er.cz / red-bull-racing.blog.cz | Sebastian Vettel Fan Site | © 2011 - 2015, All Rights Reserved | Home | Article archive